SON DAKİKA
15 Ocak 2021 Cuma 14:12 GÜNCEL

34 YILLIK TECRÜBE ALİ TURAN BAHCEŞEHİR KADROSUNDA

34 YILLIK TECRÜBE ALİ TURAN BAHCEŞEHİR KADROSUNDA

34 YILLIK TECRÜBE ALİ TURAN BAHCEŞEHİR KADROSUNDA

35 YILLIK TECRÜBE ALİ TURAN BAHCESEHİR KADROSUNDA
Burdur Bahçeşehir Koleji 34 yıllık tecrübeyi kadrosuna aldı.
Burdur da hem sosyal hem de akademik anlamda adından sik sık söz ettiren öğretmen Ali Turan Burdur Bahçeşehir Koleji kadrolarına katıldı. 
Gelecek eğitim öğretim yılında ilköğretim 1.nci sınıf öğrencilerini okutacak olan öğretmen Ali Turan’a çocuğunu vermek isteyen birçok veli hareketli günler yaşıyor.
En fazla 20 öğrenci kapasiteli sınıf için veliler okul idaresiyle pazarlığı sürüyor. 
Bahçeşehir kurucusu Hurşit Çetin yaptığı açıklamada “eğitimde en iyisi olma iddiamız sürüyor. Ali Turan öğretmenimizi yıllar öncesinden takip ediyorduk. Nihayet emekli olduktan sonra 34 yıllık tecrübesi ile bizim kadromuzda sosyal ve akademik anlamda güzel sonuçlar alacağımızdan şüphemiz yok" dedi
Bahçeşehir Genel Müdürü Osman Çoban ile sözleşme imzalayan öğretmen Ali Turan Bahçeşehir kadrosunda olmaktan mutlu olduğunu dike getirdi.

ALİ TURAN KİMDİR?
İlk ve orta öğrenimimi bitirdikten sonra 1986 yılında Burdur Eğitim Yüksek Okulu’ndan mezun oldu. Anadolu’nun değişik yerlerinde geleceğe emin adımlar atan, özgüvenli ve sosyal bireyler yetiştirmek hedefi ile çıktığı öğretmenlik kariyerine TOKİ Yahya Kemal Beyatlı İlkokulu’nda sürdürüyor. Öğretmenlik kariyerinin yanında, kültürümüzün bir parçası olan halk oyunlarının gelecek nesillere aktarılması için hem hakem hem de antrenör olarak bu alanda aktif bir şekilde çalışmakta. Evli ve 2 çocuk babası

YORUM EKLE

Güvenlik Kodu

DİĞER HABERLER